10 marca 2011

Wiosenne płaszcze i kurki ciążowe

               Jak co roku obowiązkowo w wiosennej kolekcji odzieży ciążowej firmy 9fashion pojawia się nowy model wiosennego okrycia wierzchniego. Na ten sezon 9fashion propouje wiosenny płaszcz ciążowy GOMA. Model idealnie okryje nawet już wiekszy brzuszek ciążowy - jednocześnie może też zostać wykorzystany przez Mamę, która dopiero co urodziła, i jeszcze jej figura nie wróciła do formy sprzed ciąży.
GOMA
4mums.pl

Płaszcz ciążowy GOMA posiada podszewkę, Osobiście jestem bardzo zauroczona tym modelem, i trochę żałuje iż 9fashion nie ma w swojej ofercie takiegoż płaszczyka w wersji już nie ciążowej.
ELIZA - 2088zł
http://www.4mums.pl/
Dla miłośniczek klasycznej czerni możemy polecić lekki płaszczyk ciążowy firmy Elpasa. Krój płaszczyka już kolejny sezon cieszy się dużym uznaniem wśród Pań w stanie błogosławionym. Nie dość że pięknie podkreśla ciążowy brzuszek, to również może też być wykorzystany zaraz po rozwiązaniu.
Płaszczyk ELIZA nie posiada podszewki, ma możliwość wywijania rękawów. Posiada sprawdzony system dopasowania - odcinany pod biustem z możliwością przewiązania się.
Płaszcz ciążowy ELIZA występuje w 3 kolorach: czerń, niebieski i granat.

Wszystkie modele dostępne są na stronie http://www.4mums.pl/
Zapraszamy